Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/bmh/public_html/lef.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/bmh/public_html/lef.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Śmieszne kartki na Nowy Rok

Zabawne kartki noworoczne

Śmieszne kartki to te, które chcemy oglądać, wysyłać. Jeśli w dodatku są refleksyjne – oto mamy strzał w dziesiątkę. Zabawne, refleksyjne i nietypowe. Taką kartkę długo będzie pamiętać osoba nią obdarowana. Trzeba wstrzelić się w poczucie humoru danej osoby, znać jej gust, przyzwyczajenia, wiedzieć czy jest rozrywkowa czy powściągliwa oraz jaki rodzaj żartów preferuje. Czy lubi aluzje Monthy Pytona czy stonowane uśmieszki rozbrykanych reniferów? Pamiętajmy, że to, co dla jednego jest zabawne, dla drugiego może już takie nie być.

Nie wystarczy skaczący aniołek lub baranek, zabawna kartka musi mieć pewien niepowtarzalny urok. Albo będzie to zaleta niepowtarzalnej grafiki rysownika ( postacie są niebywale odmienne od nas a jednak tak urocze ), lub myśl przewodnia umieszczona na kartce w celu skłonienia do refleksji, zbicia z tropu.

Dla przykładu, widzimy kartkę z ilustracją reniferów i Mikołaja. Twarz Mikołaja jest niebywale promienna, a renifery unoszą się nad chmurami. Do takiego obrazka dodano napis: „Nie obiecuj sobie zbyt wiele. Prezentów nie będzie, bo renifery odleciały do zimnych krajów. Tymczasem posyłam ci trochę sztucznego śniegu i składam życzenia noworoczne.

Inna opcja – do tego samego obrazka dodano inny napis. „Baw się dobrze. Ciesz się Nowym Rokiem i prezentami – jakie by nie były, bo następnych już nie będzie.” Trzecia opcja. Do tegoż obrazka dodano skaczącą osóbkę – małego skośnookiego Chińczyka, którego słowa umieszczono w chmurce. Brzmią one: „W Polsce każdy Nowy Rok to rok renifera. Czczą poroże barany albo liczą na spadające prezenty”.

Dla osób o bardziej wyważonym poczuciu humoru polecamy zabawne, migające flash kartki z tańczącymi i śpiewającymi kolędnikami, którzy ze szczerą radością pośród wirującego confetti witają Nowy Rok. Przyjemnie jest także popatrzeć na noworoczne kartki, na których widać kilka budynków błyszczących w świetle różnokolorowych lampek, spadający śnieg ( poruszający się), słychać nastrojową muzykę. Nie są może ewidentnie śmieszne, ale powodują mimowolny uśmiech na twarzy. Jest naprawdę wiele wspaniałych kartek do wyboru – kartki grające, m-kartki ( wysyłane mms-em ), e-kartki i wreszcie kartki tradycyjne.

Nieważne jaką drogą wyślemy – noworoczne kartki mają budzić radość i wprawiać w miły nastrój, bo oto przecież wielkimi krokami zbliża się Nowy Rok…