Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/bmh/public_html/lef.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/bmh/public_html/lef.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Wierszyki na Nowy Rok

Noworoczne wiersze i wierszyki

Bez względu na to, czy jesteś optymistą czekającym do północy, by zobaczyć Nowy Rok, czy może pesymistą czekającym, by upewnić się, że stary rok minie – w tym noworocznym oczekiwaniu wyślij znajomym któryś z zabawnych wierszyków. Pamiętaj, że „wiele osób wyczekuje Nowego Roku, by zacząć stare nawyki”, trzeba więc się śpieszyć… Dopóki krąży w nas euforia i radość posyłajmy optymistyczne e-kartki, animowane flash kartki, mms-y czy sms-y z wierszykami.

Oto pierwszy z nich: „Zabłysnęła gwiazdka, wnet Nowy Rok na niebie, niech on bratu szczęście da. Niechaj w Twoim domu stale, miłość i pomyślność trwa ! Za spokojne Twoje progi, niechaj wstępu nie ma wróg. Niechaj w szczęściu długie lata zachowa Cię Bóg”. A oto wierszyk typowo sylwestrowy: „ Niech się zima sroży wkoło, a Wy bawcie się wesoło. Do północy i do rana, niech nie braknie Wam szampana”.

Uroczy i romantyczny wiersz, który możemy wysłać naszej drugiej połowie brzmi: „ Gdy Sylwestrowy bal  obsypie cię deszczem konfetti i oplącze zwojami serpentyn, pamiętaj, że to ja obsypałam Cię swoimi życzeniami i oplątałam pamięcią”. Wierszyk, który można wysłać komuś bardzo zapracowanemu, kto pracuje, by mieć i żyje, by mieć – wierszyk pozbawiony krytyki i pełen pozytywnych życzeń: „Kolejny Sylwester lecz życzenia te same – byś w przyszłym roku zbudował zamek, byś miał sto koni i sto samochodów, byś nigdy do płaczu nie miał powodów”.

Inny wierszyk typowo sylwestrowy,  idealny do wysłania wiecznie imprezującemu znajomemu, to: „Pełnego brzuszka, białego puszka, humoru dobrego, Sylwestra pijanego, dużo przyjemności, jedynej miłości, kogoś u twego boku, koniecznie w Nowym Roku!”  Zabawny wierszyk dla znajomego politologa … i nie tylko: „Ile wpadek miał Kaczyński, ile dziewczyn miał Łyżwiński, ile Giertych miał idei, ile w Tusku jest nadziei. Ile Lepper miał wyskoków – tyle szczęścia w Nowym Roku”.

A oto piękny wierszyk pełen egzotycznych marzeń, pozytywnych idei i radosnych życzeń: „ Ile ziaren piasku w Gobi, ile słońca jest w Nairobi. Ile mrówek w kopcu żyje, ile kret tuneli ryje. Tyle szczęścia i radości, niechaj w domu Twym zagości”. Inny miły wierszyk, pełen optymizmu, mówi: „Przyjemności w dotyku, słodkości w przełyku. Szelestu w kieszeni, i słońca promieni. Oraz by rok cały, po prostu był wspaniały”.