Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/bmh/public_html/lef.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/bmh/public_html/lef.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Grające kartki noworoczne

Grające kartki na Nowy Rok

Zamknij oczy i przypomnij sobie chwilę, w której po raz pierwszy w życiu otrzymałeś tą nietypową kartkę. Była większa i nieco grubsza, niż te tradycyjne, kolorowa, a w swoim wnętrzu skrywała tajemnicę w postaci małej pozytywki wygrywającej melodyjkę, która rozlegała się po zajrzeniu do środka. Zdziwienie a potem wielka radość…czego to ci ludzie nie wymyślą. Czytasz życzenia a potem zaglądasz do kartki po raz kolejny. Wstrzymujesz oddech, wytężasz słuch i jest cichutka melodyjka wygrywająca w zależności od okazji: „Sto Lat”, ”Dla Elizy” bądź  inny szlagier. Kartki grające, zwane też kartkami z melodyjką podbiły nasze serca i stały się nieodzownym elementem wyjątkowych życzeń, dla wyjątkowych osób.

Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, z gotowymi życzeniami, okolicznościowymi melodyjkami oraz dopasowana kopertą. Śmieszne, poważne, tkliwe, bądź bardzo klasyczne i elegancki. Do wyboru do koloru. Wystarczyło tylko napisać kilka słów, zakleić kopertę, przykleić znaczek i wrzucić do wielkiej pocztowej skrzynki.

Dzisiaj dla wszystkich zaganianych i zapracowanych, dla mocno współczesnych ludzi, którzy większą część życia spędzają przed komputerem powstały portale zajmujące się pocztą elektroniczną. Nie chodzi tu tylko o meile, ale przede wszystkim o e-kartki, nazywane także flash kartkami. Są to kartki, które możemy wysyłać za pośrednictwem Internetu. Szybko, sprawnie, i bez pośrednictwa tradycyjnej poczty. Takie kartki dochodzą na czas i niemalże do każdego miejsc na Ziemi. Kolorowe animacje, wyskakujące na pulpicie naszego monitora, wzbogacone są o melodyjki, które rozlegają się z głośniczków naszego komputera. Całość stwarza bardzo pozytywne wrażenie i nieograniczone możliwości. Zaplanuj wszystko i zdecyduj sam jaką chcesz wysłać kartkę, kartkę zabawną, poważną, animowaną czy w formie zdjęcia. Następnie dopasuj do niej życzenia, tu możesz skorzystać z gotowej opcji bądź napisać coś do siebie, odpowiedni znaczek, a także melodyjkę związaną z daną okolicznością. Powstanie coś specjalnego i bardzo osobistego.

Dzięki takiej grającej flash kartce możesz  sprawić wiele radości, poprawić humor, złożyć życzenia i sprawić, że  jej odbiorca poczuje się wyjątkowo. W końcu wiadomo nie od dziś, że muzyka jest dobra na wszystko.