Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/bmh/public_html/lef.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/bmh/public_html/lef.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Noworoczne kartki animowane

Flash kartki noworoczne

Jeszcze kilkanaście lat temu nucąc pod nosem „ Medytacje Wiejskiego Listonosza” czekałeś na list, kartkę bądź telegram. Kiedy wreszcie zapukał do twoich drzwi listonosz i wręczył ci przesyłkę, ty ściskając w ręku ten kolorowy kawałek papieru, z wypiekami na twarzy czytałeś. Tak długo oczekiwana, wytęskniona oto ona – pocztówka, widokówka, kartka przynosiła wieści, dobre słowo, pozdrowienia, pamięć. Kawałek kolorowego papieru z kilkoma zdaniami nakreślonymi na odwrocie.  Nadawca, odbiorca, jego adres, podstemplowany znaczek. Jak niewiele potrzeba człowiekowi do szczęścia.

Czy wtedy przyszło ci do głowy, że za kilkanaście lat będziesz mógł pozdrawiać, życzyć i pamiętać za pośrednictwem Internetu? Flash kartki,  współczesna odpowiedź na te tradycyjne doręczane przez pocztę. Kolorowa alternatywa ze śmiesznymi obrazkami, serdecznym słowem, zmieniającymi się obrazkami mknąca z  mega szybkością za pośrednictwem nowoczesnych łączy. Wybierasz, klikasz, piszesz kilka słów, bądź korzystasz z gotowych sentencji, wpisujesz adres mailowy odbiorcy i wysyłasz. Tej kartki nie dostarczy listonosz, ona przyjdzie sama- drogą internetową. Już za chwilę odbiorca będzie mógł odpalić linka na swoim komputerze a na jego ekranie ukaż się kolorowa zawartość. Coś wyskoczy, w tle poleci muzyczka, szybko zmieni się obrazek, by po chwili ustąpić miejsca sentencji. Tak w wielkim skrócie można powiedzieć o flash kartkach. Niemalże wszystkie liczące się wirtualne portale posiadają zakładkę z pocztą interetową. A tam prawdziwe zatrzęsienie kartek na różne okazje. Imieninowe, urodzinowe, świąteczne, walentynkowe, gratulacyjne a także kartki noworoczne. Warto postarać się o wybranie wyjątkowej kartki z okazji Nowego Roku. Taka przesyłka nie tylko przyniesie dużo radości i satysfakcji odbiorcy, ale przede wszystkim przyniesie ona szczęście w nadchodzącym roku. Z takimi życzeniami i kolorowymi internetowymi kartkami każdy Nowy Rok będzie wyjątkowy i pełen pozytywnych dni.

W zależności od odbiorcy twojej noworocznej flash kartki możesz skorzystać z kilku opcji. Jeżeli jest to stara i zażyta znajomość można postawić na dużą dawkę humoru. Mały Roczek przepędzający starego, brodatego Roka będzie bardzo wymowny. Strzelający szampan, kolorowe fajerwerki a do tego wesoła muzyka i swojski napis. Taka wybuchowa mieszanka na pewno wywoła uśmiech po drugiej stronie monitora.

Jeżeli chcesz złożyć kurtuazyjne noworoczne życzenia komuś ważnemu i wyjątkowemu postaw raczej na bardziej stonowaną animacje i mniejszą ilość bąbelków. Proste i oszczędne w formie kartki ze standardowymi życzeniami będą jak najbardziej na miejscu, a efekt i tak będzie podobny.

Bo tak naprawdę istotna jest pamięć i życzenia. Czy będzie to kolorowa flash kartka ze skoczną muzyczką, wesołymi okrzykami i zimnymi ogniami, czy raczej proste zdjęcie to nie jest najistotniejsze. Najważniejsze, że kartka zostanie wysłana. W przypadku poczty internetowej masz pewność, że twoje życzenia dojdą na czas i nie ważne czy mają do pokonania któryś z ogromnych Oceanów, tysiące kilometrów, czy zwykłą ścianę działową. Korzystaj z dobrodziejstwa jakie stwarza Internet i bądź w kontakcie. Siedząc przed swoim monitorem wybierz wesołą i kolorową flash kartkę i spraw nią miłą niespodziankę kuzynce ze Stanów, znajomej z Australii, czy sympatycznej sąsiadce mieszkającej piętro wyżej.