Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/bmh/public_html/lef.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/bmh/public_html/lef.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Noworoczne kartki elektroniczne

Elektroniczne kartki noworoczne

Fryzjer, kosmetyczka, i masz jeszcze wyprasować sukienkę, tak mało czasu pozostało do wielkiego balu Sylwestrowego, na który czekałaś cały rok. To ma być twoje wielkie wejście więc wszystko musi być perfekcyjnie przygotowane. O rany z tego wszystkiego zapomniałaś o noworocznych życzeniach dla znajomych. Spokojnie, nie panikuj włącz komputer, zaloguj się i wstukaj flash kartki. Już za chwilę za pośrednictwem Internetu, będziesz mogła wysłać zaległą pocztę. Spójrz ile tu tego. Powstają specjalne witryny, które specjalizują się w poczcie internetowej. Animowane, kolorowe flash kartki, nazywane także e-kartkami. Niemalże na każdą okazję. Wesołe, uśmiechnięte postacie w różnych językach życzą szczęścia w Nowym Roku. Wszędzie leje się szampan, strzelają kolorowe ognie i efektowne fajerwerki. Tu zabawa już trwa. Leci muzyka, konfetti, zegar wybija północ. Jest gwarno i kolorowo.

Już prawie zdecydowałaś się, którą karteczkę wyślesz, ale kobieca ciekawość sprawia, że zaglądasz na kolejną zakładkę i…już sama nie wiesz. Czy postawić na humor, i niekonwencjonalne skojarzenia, czy może raczej tak ostrożnie, pozostać przy tych bardziej jednoznacznych, tradycyjnych. Do łez rozbawiała cię animacja przedstawiająca noworodka w wielkiej pieluszce goniącego starego dziadka. Tak to jest bardzo czytelne: Nowy i Stary Rok. To na pewno spodoba się twojej przyjaciółce Ance. Hmmm a ta z życzeniami „Bombowego Sylwestra” i z animowanym saperem na pewno przemówi do Tomka…uśmieje się jak nic. Zostaje jeszcze Wujostwo. Tu raczej trzeba ostrożnie, o jest coś i dla nich. Elegancka e-kartka z noworocznymi życzeniami taka w klasycznym stylu. Jakie szczęście, że ciocia poszła za postępem czasu i nauczyła się obsługiwać komputer.

Twórcy i projektanci animacji wykorzystywanych do tworzenia takich kartek zasypują nas kolorem, dźwiękiem i pomysłami. W tak krótkim czasie przedstawiają nam zabawne historyjki za pośrednictwem, których życzą nam dobrej zabawy, „Do Siego Roku” i częstują wirtualnym szampanem. Jest przyjemnie, wesoło i zgodnie z duchem postępu.

Taka e-karta dojdzie wszędzie i w bardzo krótkim czasie. Dodatkowym jej atutem jest jej łatwa dostępność. Możesz ja odebrać nawet za pomocą swojego telefonu komórkowego. Tak, rozmarzyłaś się a tam jeszcze fryzjer, kosmetyczka no i musisz uprasować sukienkę. Dziś jest wielki bal. Świętuj Nowy Rok.